Ecovacs Deebot N3 Max ile Sevdiklerinize Zaman Ayırın

Tek Seferde %93’e Varan* Toz Toplama ile Derin Temizlik

Ecovacs DEEBOT N3 MAX yüksek teknolojisi sayesinde tek seferde çok daha yüksek toz giderme oranı ile eviniz için yoğun temizlik performansı sağlar.

Daha Fazla Toz Toplama için Çift Yan Fırça

DEEBOT N3 MAX, daha fazla toz toplamasını sağlayan ve geride hiçbir parçacık bırakmayan çift yan fırçalarla donatılmıştır.

* IEC standart testine göre.

Yepyeni Ana Rulo Fırça ile 4mm Aralıkları Kadar Girebilme

Patentli tasarımı ile koruyucu perdeler arasında bulunan ana fırça, tamamen yeni 2.0 döner rulo fırça modülünü getiriyor. Değişen uzunluktaki fırça kılları ile dizayn edilen bu yepyeni yüzer ana fırça, daha kapsamlı temizlik için 4 mm derinliğe kadar zemin boşluklarına ulaşabiliyor.

Yenilikçi Değiştirilebilir Toz ve Su Hazneleri

Ecovacs Deebot N3 MAX, değiştirilebilir toz ve su hazneleri ile yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır. Ultra büyük 600 ml toz haznesi birkaç günde daha fazla iş çıkarır. 300ml su deposu ile tek seferde 150m2’ye kadar ıslak paspas yapabilir. Merak etmeyin, paspas yaparken bile tozları süpürmeye devam edecektir.

Güncellenmiş Smart Navi® 3.0 ile Daha Akıllı Temizlik

Daha akıllı temizlik deneyimi sağlayan en son Smart Navi® 3.0 Haritalama ve Navigasyon Teknolojisi ile DEEBOT’unuz son teknoloji sensörleri sayesinde akıllı ve etkili bir şekilde evinizde gezinir. LDS Lazer modülü, kapsamlı bir temizlik planı oluşturmaya yardımcı olur.

Akıllı Haritalama ve Alan Bölümü

 
N3 MAX, evinizin tipini akıllıca tanımlar ve alanları otomatik olarak odalara böler.
ECOVACS HOME Uygulaması ile, temizlemek için belirlenmiş alanlardan herhangi birini veya bir kaçını tek bir tıklamayla seçebilirsiniz.

Ecovacs Deebot N3 Max ile Sanal Duvar ™

DEEBOT’unuzun girmesini istemediğiniz herhangi bir yer mi var? ECOVACS HOME Uygulamasını kullanarak, DEEBOT’unuzun sanal duvar ile belirlediğiniz yerlerin etrafından dolaşarak temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz.

Rahatınız İçin Profesyonel Sessiz Çalışan Tasarım

Yüksek verimli temizleme performansını korurken, süpürme modunda 65 desibele kadar etkili gürültü azaltma özelliğine sahip profesyonel tasarım. Evinize özen gösterirken huzurunuz kaçmasın.

Akıllı Ev Cihaz Uyumluluğu – Temizliğinizi Sesinizle Kontrol Edin

DEEBOT’unuzu Amazon Echo / Google Home’a bağlayın ve temizliğe ses komutunuz ile başlayın. Tek yapmanız gereken DEEBOT’unuza ne zaman ve nasıl başlayacağını söylemektir. Temizlik hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Her Yerden ve Her Zaman Uygulamadan Uzaktan Kontrol

Evinizi nerede olursanız olun istediğiniz zaman temizleyin. ECOVACS HOME Uygulaması ile, zahmetsizce evinizin temizlik planını yapabilir veya DEEBOT’unuzun aktif olarak nereleri temizlediğini avucunuzun içinden izleyebilirsiniz.

Deebot N3 Max Otomatik Şarj

Robotumu şarj etmeyi unuttum diye asla endişelenmeyin. Pili azaldığında, robotunuz kendiliğinden şarj olmak için otomatik olarak şarj istasyonuna dönecektir.

Merdiven Güvenliği Teknolojisi

Robotunuzun merdiven gibi açıklıklardan aşağıya düşmesi konusunda endişelenmeyin.  Yükseklik farkını hissederek evinizi verimli bir şekilde temizlemeye devam etmek için güvenli bir şekilde geri adım atacaktır.

Yüksek Verimli Hava Filtresi

Ecovacs Deebot N3 Max Robotunuz temizlik yaparken özgürce nefes alın. Yüksek Verimli HEPA Filtresi ile robotunuz, süpürme sırasında evinizdeki alerjenleri azaltacaktır.