Ecovacs Yeni N9+ Modelini Duyurdu

N9+ Modeli ile Artık En İnatçı Lekeler Bile Kolay

2021 yılı itibari ile toplam 19 milyon robot süpürge satışı ile dünyanın en çok satan akıllı robot süpürge markası Ecovacs, 2021 yılının amiral gemisini tanıttı. Yeni patentleri ile farklı özellikleri her zaman rakiplerinden önce uygulayan Ecovacs, robot süpürge meraklılarını yine şaşırttı. N serisinin en son modeli olan N9+ üstün süpürme işleminin yanında iki adet dönen paspası ile aynı zamanda silme işlemi de gerçekleştiriyor. Dakikada 480 kere titreşim ile yerleri silen patentli Ozmo™ Pro teknolojisi ile klasik mop fonksiyonundan daha üstün temizlik sağlayan Ecovacs şimdi yeni Ozmo™ Turbo teknolojisi ile karşımızda.

Yerleri Ovalayarak Basınçlı Su İle Temizliyor

Ozmo™ Turbo dakikada 180 kere dönen iki adet mop bezleri ile yerleri adeta ovalıyor. Ozmo™ Turbo’nun dönen başlıkları ayrıca yere uyguladığı 10N basınçlı su ile inatçı ve kurumuş lekeler için harika bir temizlik yapıyor. Ozmo™ Turbonun bezleri 3 katlı profesyonel mikro fiber iplerden oluşuyor ve yüksek su tutma oranı ile ıslak temizlikte en yüksek performansı sağlıyor. Ayrıca 200ml su haznesi ile 230m2 kadar alanı tek seferde temizleyebiliyor. Ecovacs’ın test sonuçlarına göre, N9+ Ozmo™ Turbo ile paspas temizliğinde sıradan moplu robot süpürgelere göre 4 kat daha üstün bir temizlik performansı gösteriyor.

N9+ ile Bez Değiştirmeye ve Kirli bez Yıkamaya Son!

N9+ sadece Ozmo™ Turbo ile öne çıkmıyor, Mop fonksiyonlu robot süpürgelerin temizlik esnasında ve sonrasında en çok meşgul eden bezlerin değiştirilmesi ve yıkanması problemini tamamen çözüyor. Otomatik temizleme ünitesine dönen robotun bezleri temiz su ile yüksek hızda dönerek yıkanıyor. Kirli su ise temiz suya karışmadan farklı bir haznede toplanıyor. Özellikle tek bir bez ile evinin hepsini temizlemek istemeyen, kirlenen bezi düzenli olarak temizleyip tekrar takan veya temizlik sonrası bezleri yıkayanlar için büyük kolaylık sağlıyor.

Silerken Süpürmeye Devam Ediyor

Ecovacs silme fonksiyonun yanında süpürme işleminde de performans artışları ile öne çıkıyor. Emiş gücünde artış yapan Ecovacs N9+ modelinde 2200pa emiş gücü ile yüksek toz toplama performansı veriyor. 5200 MaH yüksek Li-on pil kapasitesi ile toplam 150dk hem silme hem süpürme fonksiyonu birlikte çalışabilen Ecovacs N9+ 2021, mart sonunda ilk sahipleri ile buluşacak. Ülkemize 2021’in 3. çeyreğinde giriş yapması beklenen model, robot süpürge severleri merakla bekletiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

İLGİLİ YAZILAR

Ecovacs

Ecovacs Yeni N9+ Modelini Duyurdu

N9+ Modeli ile Artık En İnatçı Lekeler Bile Kolay 2021 yılı itibari ile toplam 19 milyon robot süpürge satışı ile dünyanın en çok satan akıllı robot süpürge markası Ecovacs, 2021

Daha Fazla »
Ecovacs

Robot Süpürge Gerçekten Temizler Mi ?

Yüzyılın başında ilk robot elektrikli süpürgelerin piyasaya sürülmesinden bu yana robot süpürge sahipleri yavaş yavaş artmaktadır. Şu anda dünya çapında milyonlarca robot süpürge satılmıştır ve bu ivme teknolojinin gelişmesi ile

Daha Fazla »

Başarılı!